Par izklaides iespējām un pasākumiem visātrāk uzzināsiet internetā

Par izklaides iespējām un pasākumiem visātrāk uzzināsiet internetā

Informācijas apmaiņas un saziņas jomā šobrīd visaugstāko efektivitāti un plašākās robežas spēj sasniegt internets. Tāpēc, ja vēlamies ātri iegūt sev noderīgu informāciju, atliek tikai izmantot kādu no modernajām tehnoloģiju ierīcēm ar interneta pieslēgumu – viedtelefonu, planšetdatoru vai portatīvo datoru.

Kultūras un izklaižu joma arī ir gājusi līdzi laikmeta tendencēm, ko diktē internets, un visu aktuālo informāciju par atpūtas iespējām, koncertiem, svētkiem un citām sabiedriskām norisēm varam atrast tīmeklī.

Uzzini un pērc biļete internetā

biletesPar jaunākajiem kultūras notikumiem es informāciju parasti meklēju sociālajos tīklos vai speciālos kultūras portālos, kur izveidots pārskatāms notikumu kalendārs. Bet teātru mājaslapās meklēju informāciju par jaunākajām izrādem. Man ļoti patīk, ka tagad biļetes gandrīz uz jebkuru pasākumu var iegādāties internetā.

Tas ievērojami atvieglo atpūtas plānošanu. Nav jādodas uz kasēm, jābrauc uz pilsētu tikai pēc biļetēm. Tā visa ir vēsture. Tagad, ja jums ir bankas norēķinu karte, dažu minūšu laikā varat iegādāties biļetes internetā. Tās paratsi tiek atsūtītas uz e-pastu.

Tad pats varat izdrukāt. Piemēram, es pirms dažām nedēļām iegādājos koncerta biļetes, kas ar atlaidi pārdošānā bija tikai īsu brīdi. Es tajā brīdi biju tālu laukos, tāpēc, pat ja gribētu, klātienē netiku pēc biļetēm. Bet internets ir arī laukos. Tāpēc acumirklī nopirku tik ļoti gribētās biļetes un jau ieplānoju lielisku pasākumu vasaras nogalei.

Kultūras dzīve – mūsu atpūta un dvēseles barība

teātrisProtams, ka ir daudz cilvēku, kas kultūras dzīvi un sabiedriskus pasākumus vispār uzskata par laika un naudas izmešanu. Bet es esmu stingri pārliecināta, ka jebkuram inteliģentam cilvēkam kaut nelielās devās ir vajadzīgs izbaudīt kultūru. Protams, ka gaumes atšķiras, tāpēc jau visi neiet uz baletu vai tikai uz mākslas galerijām.

Plašajā piedāvājumā katrs var atrats to, kas viņam tuvāks. Man, piemeram, favorīti ir teātri, koncerti, pasakumi, kas saistīti ar literatūru. Šīm jomām sekoju vairāk, arī apmeklēju pasākumus biežāk. Manuprāt, ļoti svarīgi ir bērnus jau no mazotne iepazīstināt ar mākslas un kultūras daudzveidību, kopā apmeklēt pasākumus, piedalīties radošajās darbnīcās.

Tas gan attīsta mūsu personību, gan paplašina skatījumu uz pasauli. Tā savā ziņā ir barība dvēselei. Jo dzīve nevar sastāvēt tikai no darba, mājas pienākumiem. Ir vajadzīga arī atpūta, intelektuāla prāta kustināšana.

Un mūsdienās, kad māksla un kultūra ir tik saistīta ar sociālām un arī politiskām norisēm, tā sniedz ļoti daudz vielas pārdomām. Tā liek domāt, vērtēt, kaut ko saprast, paskatīties no cita skatupunkta.Cilvēks ir domājoša un intelektuāla būtne, kurai ir šī sava esības daļa ik pa laikam jāpabaro.

Ja plāno pasākumu, apmeklētājus piesaisti internetā

Vasara ir tā sezona, kad pasākumu ir daudz, notiek festivāli, nometnes, pilsētu un ciematu svētki, skolu salidojumi. Ja arī jūs plānojat kādu pasākumu, tad labākais veids, kā parto informēt potenciālos apmeklētājus, būs interneta vidē – sociālie tīkli, notikumu kalendāri, pat Google reklāma vai cits reklāmas veids internetā, ja pasākums ir vērienīgs un ar plašu mērķauditoriju.

Google reklāma spēj aptvert ļoti plašu interneta lietotāju loku, jo to var izvietot gan meklētājprogrammā, gan Google sadarbības partneru interneta vietnēs. Tas garantēs, ka informācija nonāks pie plašas mērķauditorijas. Jebkuru reklāmu internetā, arī Google reklāmu, palīdzēs izveidot pieredzējusi interneta mārketinga aģentūra www.imarketings.lv, kas izveidos, palaidīs un uzraudzīs reklāmas kampaņu.