Low Cost Ads – digitālās reklāmas eksperti

Low Cost Ads – digitālās reklāmas eksperti

Mārketinga jautājumos labāk uzticēties profesionāļu padomam, jo reklāmas joma ir tik piesātināta, ka nespeciālistam tajā ir grūti orientēties, kur nu vēl panākt vēlamo rezultātu. Lai to izdarītu, nepieciešamas zināšanas, pieredze un aizrautība, tāpēc reklāmu labāk uzticēt mārketinga ekspertiem.


Digitālās reklāmas jomā viens no pieredzējušiem pakalpojumu sniedzējiem ir aģentūra
Low Cost Ads. Tā sniedz Google reklāmas pakalpojumus un palīdz klientiem efektīvi piesaistīt jaunus apmeklētājus viņu mājaslapām un interneta veikaliem.

No veiksmīgas klientu piesaistes ir atkarīgs ļoti daudz, tas būtībā ietekmē visu pārdošanas dinamiku un pozitīvu peļņas pieaugumu. Bez stabilas un pieaugošas klientu plūsmas uzņēmuma attīstība ir apgrūtināta.

Tāpēc Low Cost Ads koncentrējis savas zināšanas un enerģiju tam, lai darbotos šajā digitālā mārketinga laukā un piedāvātu klientiem profesionālu klientu piesaisti interneta vidē.

Google reklāma – efektīvai klientu piesaistei

Google AdWords reklāma ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā interneta vidē piesaistīt vērtīgus klientus. Tādus, kuri jau ir ieinteresēti pakalpojumā vai produktā, kuri jau domā par pirkumu un atrodas kādā no pirkuma izdarīšanas fāzēm. Šādu klientu piesaiste ir izšķiroši svarīga.

Profesionāli izveidota Google reklāma ļoti labi tiek galā ar šo uzdevumu. Google reklāma tiek izvietota Google meklētāja rezultātu lapu augšpusē un daudzās citās Google sadarbības vietnēs. Visur, kur parādās Google reklāma, tā tiek mērķtiecīgi piedāvāta konkrētai auditorijai.

To panāk atlsēgvārdi, kas ir izvēlēti par reklāmas pamatu. Ar atslēgvārdu palīdzību var seko līdzi interneta lietotāja aktivitātēm un piedāvāt tādas reklāmas, kas atbilst interneta lietotāja interesēm.

Piemēram, ja meklētājā tiek ievadīts pieprasījumus pēc veikaliem, kas piedāvā datorus, tad virs organiskajiem rezultātiem parādīsies arī dažas Google reklāmas, kas satura ziņā atbildīs meklētajai informācijai.

Tas palielina iespēju, ka uz šīs reklāmas tiks uzklikšķināts, lai uzzinātu vairāk par saistošo piedāvājumus. Tas jau būs viens vērtīgs klients, kurš nogādāts uz klienta mājaslapu.

Ko piedāvā Low Cost Ads?

Digitālā aģentūra www.low-cost-ads.lv nodrošina saviem klientiem profesionālu un efektīvu Google reklāmu izveidi un pārvaldību, sasniedzot izvirzītos klientu piesaistes mērķus. Aģentūras eksperti rūpīgi strādā pie reklāmu izveides, veic datu un konkurences situācijas analīzi, izveido budžeta prognozes.

Pēc sagatavošanās darbu veikšanas, notiek rūpīga atslēgvārdu atlase, reklāmas ziņojumu izveide, reklāmas stratēģijas radīšana. Tikai tad reklāmu var palaist darbībā. Tāpat Google reklāma tiek savienota ar Google Analytics kontu, lai iegūtu precīzus un noderīgus datus par reklamas darbību, atslēgvārdu un ziņojumu efektivitāti.

Var uzzināt arī vērtīgu informāciju par klientu aktivitātēm un iepirkšanās paradumiem. Aģentūra parūpējas par to, lai klienta mājaslapai vai veikalam tiktu piesaistīts vēl vairāk apmeklētāju par iespējami zemāko maksu par klikšķi.