Labs televizors – kvalitatīvai atpūtai, izklaidei un kultūras baudīšanai

Labs televizors – kvalitatīvai atpūtai, izklaidei un kultūras baudīšanai

Zinu, ka visā pasaulē ir aktuāla tendence – atteikties no televizora mājās, jo tas tiek uzskatīts par laika zagli, piedāvā nekvalitatīvu saturu. Lai arī uzskatu, ka šāds padoms ir noderīgs jaunajās ģimenēs, kurās ir mazi bērni un vecākiem jau tā ir liela slodze, tomēr ir daudzi gadījumi, kad televizors mājās var būt ļoti noderīgs un vajadzīgs.

Piemēram, tā tas ir manai vecmāmiņai, kura ir slima, viņai pašai ir grūtības pārvietoties, viņa lielāko daļu laika pavada dzīvoklī. Ārpus mājas viņa dodas reti, tikai tad, kad mēs ar ratiņkrēslu viņu nogādājam ārpus dzīvokļa un aizvedam tur, kur viņa vēlas.

Tāpēc esam viņas dzīvokli aprīkojuši tā, lai viņai būtu viss ērti sasniedzams, lai viņa ne aiz kā nepakluptu, lai gar sienām būtu rokturi, kur vajadzības gadījumā pieturēties, jo viņa lēnām, bet tomēr pati pārvietojas pa māju. Reizi dienā pie viņas nāk kopēja, kas palīdz ar higiēnu, maltīšu sagatavošanu un uzkopšanu.

Kad vien ir laiks, arī kāds no bērniem un mazbērniem dodas viņai palīgā. Tomēr laiku vecmāmiņa kavē ar lasīšanu, adīšanu un televizoru.

Mūsdienu televīzija – atklājums vecmāmiņai

Vecmāmiņa vienmēr ir bijusi aktīva un noslogota sieviete, televizoru nekad daudz neskatījās. Un par tiem jauninājumiem, ko piedāvā mūsdienu televīzija, viņa pat nenojauta. Mēs viņai nopirkām jaunu, lielu un modernu televizoru.

To izdevīgi iegādājāmies interneta veikalā brivi.lv, jo interneta veikali vienmēr piedāvā labākas cenas un lielāku izvēli. Un interneta veikali vienmēr nodrošina preču piegādi uz mājām. Jau nākamajā dienā pēc pirkuma apmaksas interneta veikals jauno televizoru piegādāja uz vecmāmiņas dzīvokli, kur to uzstādījām un pieslēdzām viņai interaktīvo televīziju ar visām plašākajām iespējām.

Parādījām viņai, kā darboties ar pulti, kā viņa var jebkurā laikā noskatīties to, ko vēlas. Vecmāmiņa bija sajūsmā par tādām iespējām un arī par to, ka var noskatīties tik daudz labu filmu, tiešraidēs skatīties koncertus no dažādiem svētkiem, pat teātra izrādes un translācijas no pilsētu svētkiem.

Un vēl vecmāmiņa nevarēja saprast, kā agrāk varēja būt mazas un pelēkas televizoru kastītes, bet tagad metru plats un centimetru plāns ekrāns, ko var pakarināt arī pie sienas un griestiem, ja tā vēlaties. Un attēla kvalitāte pat nav salīdzināma ar to, kādi televizori bija agrāk.

Mēs domājām, ka vecmāmiņa negribēs pieņemt modernās tehnoloģijas, pultis, dekoderu, bet viņa bija sajūsmā, ātri visu apguva. Pat lielījās mums, ka iemācījusies ierakstīt filmas, lai skatītos tās no rīta, jo vakarā viņai nāk miegs.

Televīzija – iespēja būt sabiedriskam un zinošam

Ne visiem cilvēkiem ir laiks un līdzekļi apmeklēt sabiedriskus pasākumus, kā arī ne visi dzīvo tuvu pilsētām un rajonu centriem, kur parasti ir aktīvāka sabiedriskā un kultūras dzīve. Tāpēc televizors ir lielisks starpnieks, lai izbaudītu vismaz daļu no kultūras pasākumiem, noskatītos jaunākās filmas vai pat teātra izrādes, jo arī šādu iespēju piedāvā mūsdienu modernā televīzija.

Televīzijas operatori piedāvā arī filmu nomu. Tas nozīmē, ka mājās var izbaudīt arī kinoteātra pakalpojumus, jo nomā pieejamas visas jaunākās filmas. Televīzija sniedz arī daudz informācijas, mēs varam uzzināt, kas notiek pasaulē.

Ar televīzijas starpniecību pat varam doties krāšņos ceļojumos pa visu pasauli, ieskatīties senāko pilsētu vēsturē un kultūrā, izbaudīt pasaules slavenāko koncertzāļu priekšnesumus, operas, koncertus. Un, lai to visu iegūtu, vajadzīgs tikai kvalitatīvs televizors un mūsdienīgs televīzijas pakalpojums, kas nodrošina visas modernās iespējas.

Tagad mūsu vecmāmiņa kļuvusi par televizora cienītāju, jo tā viņa jūtas piederīga pasaulei, ir zinoša un erudīta dažādās temās, lai arī no mājas iziet tiešām reti.