Vasara – laiks, kad apmeklēt kultūras pasākumus visā Latvijā

Vasara – laiks, kad apmeklēt kultūras pasākumus visā Latvijā

Siltais laiks lutina, saulīte spīd un zāle zaļo! Līdz ar vasaras iestāšanos plaukst arī kultūras pasākumi visā Latvijā, gan mazos ciematos, gan lielās pilsētās. Vai esat gatavi doties ceļojumā pa Latviju, lai ķertu skaistākos vasaras mirkļus?

Kas gaidāms šovasar?

Kā allaž, tieši Rīga sludina visliekāko kultūras pasākumu klāstu, kas apskatāms mājaslapā Kultūra Rīga.  Īpaši bagāts solās būt jūnijs, kad svinēsim ne tikai Jāņus, bet arī varēsim apmeklēt tirdziņus un dažādus brīvdabas pasākumus. Protams, bez tradīcijām neiztikt! Un neaizmirstiet iegādāties ziedu vainagus, lai pilnvērtīgi līgotu vasaras īsākajā naktī.

Lielu pasākumu klāstu piedāvā arī Madonas pilsēta. Iespējams izvēlēties pasākumu ik vienai gaumei, gan pieaugušajiem, gan bērniem, gan ģimenēm kopā! Brauciet ciemos, gaidīti būs viesi no visām malām!

Dziļāk laukos, kur vairāk svaiga gaisa

laukiVasarā nedrīkst laiskoties dīvānā dzīvoklī! Auniet vasaras riepas savam auto, vasaras riepas paši sev un laidieties uz Latgali! (Nav vasaras riepu? Iegādājieties vasaras riepas riepubaze.lv ātri un ērti).

Arī Latgalē vienmēr iespējams atrast ļoti plašu kultūras pasākumu klāstu. Šeit būs īstā vieta, kur svinēt Jāņus tā, lai tie vienmēr paliek atmiņā. Nevienā citā vietā nav tik skaistu tradīciju! Kur gan citur, ja ne Latgalē, varēsiet smelties pašu labumu no īstenas Latvijas kultūras.

Lai kur jūs neizlemtu doties, ieteikums paliek spēkā – dodieties uz vietām, kurās vēl neesat bijuši. Sekojiet līdzi kultūras pasākumu kalendāriem, kas pieejami katras pilsētas mājaslapā. Nenonieciniet mazās pilsētiņas un ciematus, tur bieži vien atrodami paši interesantākie pasākumi.

Vasara ir zaļumbaļļu laiks! Noteikti ieplānojiet šovasar vismaz vienu zaļumballi! Tajās vienmēr ir interesanti koncerti un kārtīgas, latviskas dejas visas nakts garumā. Esiet atvērti kultūras pasākumiem, kas notiek ārpus pilsētām. Svaigs gaiss, šašlika smarža un vēss alus – īstais latvieša brīvdienu komplekts!

Pavadiet vasaru kulturāli, toties ar latvisku garšu. Jo kā gan savādāk izbaudīt mūsu pašu kultūru – vai četrās sienās sēžot pie datora vai TV?