Sagatavojies vasaras pasākumiem

Sagatavojies vasaras pasākumiem

Tie, kuri mēdz savu ikdienu plānot jau ilgāku laiku uz priekšu, noteikti izveidojuši sarakstu ar tiem kultūras un atpūtas pasākumiem, ko nedrīkst palaist garām. Uz zīmīgākajiem pasākumiem biļetes jau iegādātas laikus, lai būtu mazāki izdevumi. Tomēr ir arī citas lietas, par ko vajadzētu pirms vasaras izbaudīšanas padomāt. Tās ir lietas, kas sniegs gan drošību, gan komfortu, jo vasara ir neparedzama, tajā mēdz notikt tik daudz neplānota, ka labāk jau laikus sagatavoties.

Vai ir iegādāti īstie apavi?

Visticamāk, ka lielākā daļa vasaras pasākumu būs ne tādi, kur rāmi jāsēž ērtā krēslā. Vasarai piestāv kustība, festivāli, dejas, pārgājieni, pludmales ballītes. Un ikviens rūdīts atpūtnieks pateiks, ka vislielākais dārgums viņam ir ērti un aktīvai atpūtai piemēroti apavi, kas neliek kājām just nogurumu pat pēc garas nakts, nenorīvē, ļauj kājai elpot. Lai gan var šķist, ka tādu apavu atrašana ir nieks, tomēr pieredze liecina par pretējo. Īsto apavu meklējumi ir izaicinājums. Tāpēc ir vērts ieklausīties zinātājos, lai atrastu labākos veikalus un apavu modeļus aktīvai vasaras atpūtai. Noteikti vērts izpētīt Palladium apavus. Tos izvēlas arī sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri novērtē komforu un labprāt dodas uz brīvdabas pasākumiem.

Varbūt vērts apdrošināties?

Ja nu atpūta beidzas traumatoloģijas nodaļā vai slimnīcas uzņemšanā? Vasarā tāda iespēja ir daudz lielāka nekā citos gadalaikos. Lai gan tāds nav neviena atpūtnieka un ballētāja mērķis, tomēr tā var notikt. Tāpēc lieti noderēs apdrošināšana nelaimes gadījumiem, kas stresu un bēdas pēc nepatīkamā notikuma kaut nedaudz mazinās.

Noteikti pārbaudi auto

Vasaras izbraucieniem, festivālu apmeklēšanai un ceļojumiem ar draugiem, ģimeni noteikti ir vajadzīgs uzticams auto, kurš nesūdzēsies par to, kur tiek vests. Lai pa ceļam nebūtu negaidītu pārsteigumu, labāk jau laikus aizbraukt uz servisu un pārbaudīt vai ritošā daļa un citas svarīgas lietas ir atbilstošā tehniskajā kārtībā. Man šajā ziņā ir nepatīkama  pieredze, jo esmu nokavējis lielisku pasākumu tāpēc, ka uz ceļa izbeidzās degvielas sūknis. Indikācijas, ka degvielas sūknis niķojas, bija jau sen, tikai es to ignorēju. Un atmaksai par manu nevīžību degvielas sūknis nobruka tieši tik svarīgā dienā. Tas jau ir Mērfija likums! Toreiz degvielas sūknis bija jāmeklē un jāmaina vairākas dienas, tāpēc es paliku bez ilgi gaidītā vasaras pasākuma. Tagad vairs neatļaujos ignorēt signālus, kas liecina par tehniskām problēmām.

Modē atkal gurnu somiņas — lai rokas brīvas!

Ikviens zina to sajūtu, kad pirms pasākuma jādomā, kur labāk likt telefonu, maku un citus sīkumus, bez kuriem neiztikt. Plecu soma? Mugursoma? Kabatas? Nē! Tagad atkal dota zaļā gaisma ērtajām un nu jau stilīgajām gurnu somiņām. Iegādājies tādu jau laikus, lai pasākumos rokas būtu brīvas un nekas netraucētu izbaudīt visu, ko vien vēlaties. Modeļus gurnu somiņām veido dizaineri, kuri atkal izcēluši saulītē šo sen aizmirsto, bet tik ērto aksesuāru. Ja netici, tad izlasi, ko par to raksta Delfi.