Iepazīsti Japāņu valodu

japanu lampas

Mirtego valodu skola specializējas dažādu valodu apguvē, arī valodās, kas parasti tiek sauktas par eksotiskām, neparastām vai reti sastopamām. Starp valodu kursu variācijām, atradīsiet arī iespēju apgūt austrumu zinības jeb iespēju apmeklēt japāņu valodas kursus. Mirtego zinošie pasniedzēji atvērs jaunas durvis uz austrumu kultūru un palīdzēs doties ceļā pretim jaunām zināšanām.

Japāņu kultūra ir modē

Japāņu kultūra šobrīd piedzīvo savu slavas gājienu. Un modē arī nāk valodas apguve un kultūras izpratne, tieši tāpēc populāri kļuvuši arī japāņu valodas kursi. Protams, arī pati valoda ir interesantām niansēm un faktiem pilna. Kā piemēram, jāsāk ar to, ka japāņu valoda nav cēlusies no vienas konkrētas valodas. Lai gan var šķist, ka japāņu un ķīniešu valodas ir līdzīgas, patiesībā tās nav uzskatāmas par radniecīgām. Vai kā piemēram interesanti, ka japāņu valodā nav daudzskaitļa formas. Tā vietā tiek pievienoti palīgvārdi, kas nosaka daudzumu. Un protams, jāatzīmē, ka japāņu valoda ir devītajā vietā, izmantotāko valodu topā. Šajā valoda runā vismaz 130 miljoni cilvēku, kam tā ir dzimtā valoda.

Vai grūti apgūt?

Nereti pirms japāņu valodas kursu uzsākšanas saņemam jautājumus – vai grūti apgūt japāņu valodu. Jā, ir, bet ne neiespējami un prasmīgu pasniedzēju pavadībā, pavisam piepildāms sapnis. Jāatzīst, ka tieši šī valoda tiek uzskatīta par vienu no grūtāk apgūstamākajām valodām, tiem kam dzimtā ir angļu valoda. Ir izpētīts, ka nepieciešamas 88 nedēļas, lai pilnībā apgūtu šo valodu pašmācības ceļā. Tieši tāpēc, Mirtego iesaka šo cīņu neizcīnīt vienam, bet izvēlēties japāņu valodas kursus. Kursi izveidoti tā, lai ne tikai apgūtu valodas pamatus, gramatiku un alfabētu, bet arī frāzes un izteiksmes veidu, lai pavisam ātri spētu jau valodu praktizēt sarunājoties. Regulāras, individuālās tiešsaistes nodarbības ar pasniedzēju palīdzēs veiksmīgi apgūt jaunās valodas prasmes.

Ja arī jūs vēlaties ieskatīties austrumu kultūrā un apgūt interesanto japāņu valodu – Mirtego japāņu valodas kursi būs īstā izvēle. Sazinieties ar mūsu komandu un sākat apmācības procesu nekavējoties. Mēs, Mirtego komanda, ticam, ka šis izaicinājums jums būs pa spēkam!