Kolagēna injekciju priekšrocības

sieviete, kas saņem kolagēna injekciju lūpās

Jūsu ķermenī ir kolagēns kopš dzimšanas, bet sasniedzot noteiktu vecumu, ķermenis pārstāj to ražot pilnībā. Šajā gadījumā var tikt izmantotas kolagēna injekcijas. Tās papildina jūsu ādas dabisko kolagēnu. Papildus grumbu izlīdzināšanai, tas var aizpildīt ādas grumbas un ievērojami samazināt rētas. Kolagēns ir visizplatītākais proteīns ādā. Tas atrodas kaulos, skrimšļos, ādā un cīpslās. Kolagēna injekcijas ir kosmētiska procedūra, ko veic, injicējot kolagēnu zem ādas.

Priekšrocības

Tā kā kolagēna sadalīšanās organismā notiek noteiktā vecumā, kolagēna injekcijas var aizstāt jūsu ķermeņa sākotnējo kolagēna piegādi. Tā kā kolagēns ir lielā mērā atbildīgs par ādas elastību, tas dod ādai jauneklīgāku izskatu.

Kolagēna injekcijas samazina grumbas arī citās specifiskās sejas zonās, tostarp ap degunu, acīm (vārnu kājiņas), muti, pieri, kā arī tās var samazināt redzamās rētas.

Mīksto audu injekcija kā kolagēns ir ideāli piemērots, lai uzlabotu iegrimušu vai dobu rētu izskatu. Kolagēna lūpu injekcijas piepilda lūpas, piešķirot tām pilnību un apjomu.

Lai gan tas kādreiz bija visbiežāk izmantotais lūpu filleris, šobrīd populārāks ir hialuronskābi saturošais. Tomēr atšķirībā no kolagēna, hialuronskābes efekts ir salīdzinoši īslaicīgs un laika gaitā ķermenis to sadala.

Kur ķermenī iespējams injicēt kolagēnu?

Papildus dažādu sejas zonu izlīdzināšanai, tas var piešķirt apjomu lūpām,

vaigiem, padarīt mazāk redzamas aknes rētas, mazināt strijas. Strijas rodas, ja āda stiepjas vai saraujas pārāk ātri. To var izraisīt dažādi iemesli, piemēram, grūtniecība, strauja augšana, pēkšņs svara pieaugums vai zudums, kā arī muskuļu masas pieaugums. Kad tas notiek, ādā esošais kolagēns plīst, izraisot nevienmērīgas rētas ādā. Kolagēna injicēšana strijās veicina ādas dziedināšanu un gludāku izskatu.

Cik ilgi saglabājas rezultāts?

Kolagēna injekcijas iegūtais rezultāts saglabājas ilgtermiņā – vairākus gadus. Tas ir salīdzinājumā ar hialuronskābes filleri, kas ir īslaicīgas un ilgst tikai dažus mēnešus.

Dažos gadījumos rezultāti var ilgt ilgāk, jo vairāk kolagēna injekcijas ir veiktas.

Kolagēna injekcijas ir veids, kā iegūt jaunāku ādu. Tās samazina grumbas, uzlabo rētu izskatu un pat lūpas. Tomēr, ņemot vērā alerģiju risku, tirgū tie ir aizstāti ar drošākiem – hialuronskābes materiāliem. Dr. Zaržecka un Dr. Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikas pakalpojumu klāstā ir kolagēna injekcijas, lai klienti sasniegtu savu sapni par pilnīgu un skaistu ķermeni.