Kur iegādāties rotas?

skaistas zelta rotas

Vai vēlaties iegādāties jaunas rotas? Auskarus, kaklarotas, gredzenus? Kur to izdarīt? Atbilde atkarīga no tā, kādas tieši rotas meklējat, kādā dzīves situācijā un ar cik lielām izmaksām rēķināties.

Pie rotkaļa

Individuālas rotas īpašiem dzīves gadījumiem piedāvā izgatavot rotkaļi, kas darbojas visā Latvijā. Rotkalis ir meistars, kurš prot apstrādāt metālus un dārgakmeņus, vienlaikus arī ir mākslinieks, kuram piemīt radoša domāšana. Skaidrs, ka pie rotkaļa izgatavotās rotas lielākoties ir tikai vienā eksemplārā, tās ir unikālas, tāpēc bieži tās izvēlas cilvēki, kuriem ir svarīgi izcelties, svarīgi realizēt kādas īpašas savas ieceres vai arī ir nepieciešamas nestandarta rotas.

Runājot par plusiem un mīnusiem, iegādājoties rotas pie meistara, kā būtiskākais pluss ir rotu unikalitāte, atbilstība izmēram, īpašā aura, savukārt mīnusi – augstākas izmaksas, ilgāks gaidīšanas laiks.

Veikalā

Standarta risinājums, ja ir nepieciešams iegādāties rotas, ir došanās uz juvelierizstrādājumu veikalu, kādi šobrīd ir teju katrā lielveikalā. Spožās vitrīnās izstādītas dažādas rotu kolekcijas, pārdevēji ir gatavi konsultēt par dažādām variācijām, piemērīt rotas tieši jūsu izmēram, arī iepakot skaistās kārbiņās.

Plusi un mīnusi? Pluss – cenas ir salīdzinoši zemākas nekā pie rotkaļa, rotas iespējams piemērīt, apčamdīt, lai vieglāk izdarītu izvēli. Savukārt mīnusi – mūsdienās veikalu apmeklēšana vairs nav tik populāra, jo tas aizņem laiku un enerģiju, tāpat rotas lielākoties ir tikai standarta izmēros un dizainos, ar mazākām iespējām variēt.

Internetā

Arvien populārāks risinājums ir rotu iegāde internetā. Tā ir iespēja operatīvi salīdzināt cenas, izvēlēties tīkamāko rotu un atliek vien gaidīt piegādi. Juvelierizstrādājumu interneta veikals “Gredzentiņš” piedāvā ļoti plašu sortimentu dažādu rotu dažādām gaumēm. Tieši tā ir viena no būtiskām interneta juvelierizstrādājumu veikalu priekšrocībām – plašs sortiments, salīdzinoši viszemākās cenas, iespēja ērti salīdzināt dažādu rotu cenas ar citiem interneta veikaliem, laika ekonomija. Mīnuss – rotas nav iespējams pielaikot, taču tās iespējams atgriezt, ja saņemot tomēr konstatēsiet, ka izvēlētā rota neatbilst cerētajam.