Plastiskās operācijas

sieviete pēc plastiskās operācijas

21. gadsimts ir slavens ar to, ka gandrīz jebkurai problēmai var atrast risinājumu. Tas skar gandrīz jebkuru jomu, un izskats nav izņēmums. Lai arī kāds vizuāls defekts vai nepilnība būtu cilvēka ķermenim, to samērā vienkārši var izlabot. Mūsdienu plastiskā ķirurģija ļauj tikt vaļā no šīm problēmām diezgan ātri, nesāpīgi un droši. Tieši tāpēc plastiskās operācijas šodien ir tik populārs. Šajā rakstā mēs īsi aprakstīsim dažādas plastiskās operācijas.

Implantācijas 

Implantācijas, iespējams, ir iespaidīgākā operācija, kas mūsdienās ir pieejama. Grūti noticēt, ka tehnoloģijas ir tik tālu attīstījušās, ka ir iespējams izgatavot implantu, kuru ķermenis uztver kā “savējo”. Tiek uzskatīts, ka implantus izmanto tikai krūšu palielināšanai. Taču tā nav taisnība. Ar implantiem ir iespējams palielināt gandrīz visu – krūtis, dibenu, zodu un pat muskuļus. Jā, pateicoties implantiem jūs varat vairs nepūlēties vairākas stundas sporta zālē, bet vienkārši ievietot muskuļa implantu.

Tauku atsūkšana

Tauku atsūkšana ir ļoti efektīva procedūra, ar kuras palīdzību uz visiem laikiem ir iespējams tikt no liekām tauku šūnām, un labot kādu konkrētu problēmzona. Piemēram, sāni, ikri, vēders, zods utt. Rezultāts ir redzams uzreiz un saglabājas visa mūža garumā.

Formas korekcija 

Daudzi cilvēki nav apmierinātu ar sava deguna, ausu, plakstiņu, acu vai, piemēram, kāju formu. Formas korekcijas operācija ļauj diezgan vienkārši tikt vaļā no šīs problēmas un uzlabot vizuālu defektu. Šķībs deguns vai lutausība vairs nav problēma!

Liftings

Arī ar novecojušu sejas ādu var nesamierināties. Daži cilvēki ģenētiski noveco ātrāk. Tiem ātrāk nokarājas āda, parādās grumbas vai ādas sausums. Mūsdienās sejas ligtinga operācijas ir tik efektīvās, ka pat 60 gados seja var izskatīties uz 30!

Protams, mūsdienu plastiskā ķirurģija sniedz neierobežotu iespēju daudzumu un ļauj līdz nepazīšanai izmainīt cilvēka izskatu, taču svarīgi atcerēties, ka katrs cilvēks ir skaists. Un viņa skaistums slēpjas tieši viņa unikalitātē. Neviena plastiskā operācija nekad nespēs to aizvietot!