Par uzkodām

dažādas uzkodas

Neviens svētku galds nav iedomājams bez uzkodām. Kā saldas, tā sāļas, tās lieliski papildina ikvienu maltīti, notikumu vai svētkus. Protams, vienam garšo sāļie groziņi vai dārzeņu uzkodas, citi dod priekšroku saldām kūciņām vai saldiem našķiem. Mēs esam pārliecināti, ka ikviens izbaudīs mūsu uzkodu plašo piedāvājumu un spēs atrast kaut ko savai gaumei.

Kanapē

Kanapē ir elegants uzkodu veids, kas apvieno klasiskās vērtības ar neparastām garšu kombinācijām. Mūsu piedāvājumā ir maizītes gan gaļas cienītājiem, gan tiem, kas priekšroku dod zivju ēdienu variācijā. Kanapē uzkodu sarakstā atradīsiet ekskluzīvus garšu salikumus kā baltmaizes kanapē ar ikriem un paipalu oliņu. Turpretī klasiskāko vērtību cienītājiem, noteikti garšos rudzu miltu groziņš ar siera salātiem.

Uzkodas

Mūsu uzkodu klāstā esam iekļāvuši interesantas un tiešām garšīgas kombinācijas. Lavaša uzkodu cienītājiem piedāvājam dažādus pildījumus – ar lasi, krabju nūjiņām, tunci, dārzeņiem un krēmsieru. Piedāvājumā atradīsiet arī dažādus groziņus – gan mini groziņu ar garneļu krēmu, gan kārtainās mīklas groziņu ar garšaugu siera bumbu. Bet uz kārā zoba likt piedāvājam arī klasisku vērtību – speķa rausīti. Zivju cienītājiem uzkodas ar mazsālītu lasi vai siļķi.

Uzkodu plates Protams, ja ciemos gaidīts plašāks viesu pulks, tad uz galda vislabāk iederēsies uzkodu plates. Tiem, kas savu galda klājumu vēlas papildināt ar dažādām uzkodām un saviem viesiem piedāvāt dažādas garšu kombinācijas – vislabāk derēs uzkodu plate, kurā apvienoti dārzeņu rullīši, groziņi ar lasi, vēja kūkas ar siera salātiem, gaļas vai dārzeņu iesmiņi un siers.  Bet tiem, kas vēlas izbaudīt dažādas gaļas garšas variācijas, iesakām Gaļas plati – akniņas bekonā, kotletītes, vistas strēmelītes, kūpināta gaļa un  desiņa, visu atsvaidzinās un garšas buķeti papildinās marinējumi. Bet jūras velšu cienītājiem tieši laikā būs Zivju plate ar siļķīti, groziņiem, lasi, panētām zivju uzkodām un  krabju nūjiņām. Vēl mūsu klāstā atradīsiet klasisko dārzeņu plati ar atsvaidzinošu, pikantu mērcīti, kā arī augļu plati ar sezonālajiem augļiem. Bet pie vīna lieliski garšos siera plate, kura papildināta ar krekeriem vai augļiem.